Головна » 2013 » Жовтень » 14 » Батьківські збори
Батьківські збори
 Станом на 11.10.2013 в усіх класних колективах пройшли звітно-організаційні батьківські збори. Серед питань, які розглядалися батьківською громадськістю, були:
  • організація навчально-виховного процесу у 2013-2014 н.р.;
  • підсумки проведених ремонтних робіт у навчальних кабінетах та приміщеннях гімназії на початок 2013-2014 н.р.;
  • звіти батьківських комітетів щодо використання батьківських коштів та коштів загальношкільного спонсорського фонду;
  • участь батьків у позашкільних заходах 2013-2014 н.р.;
  • педагогічна проблема (за планом класних керівників)

Шановні батьки!
Зважаючи на акутаульність та нагальність вирішення проблеми використання у навчально-виховному процесі виключно якісних та безпечних для здоров'я дітей засобів навчання відповідно до вимог МОН України (Лист №1/9-127 від 20.02.2013 року, 1/9-639 від 16.09.2013 року) наголошуємо на неприпустимості використання у навчально-виховному процесі без належного документального підтвердження відповідності санітарно-епідеміологічним нормам та педагогічним вимогам таких видів друкованої продукції: зошитів шкільних та зошитів загальних учнівських, щоденників шкільних, а також зошитів (альбомів) для малювання шкільних (учнівських), альбомів (папок) для креслення, зошитів для нот, наборів кольорового паперу та картону, папок для зошитів, папок для праці тощо.
Переглядів: 255 | Додав: Lenta | Рейтинг: 0.0/0