Головна » 2011 » Січень » 20 » Нагородження юних інтелектуалів
Нагородження юних інтелектуалів

18 січня 2011 року в гімназії №31 відбулося свято юних інтелектуалів "Розумники й розумниці", організоване методичним кабінетом управління освіти виконкому Полтавської міської ради. Учнів початкових класів – переможців міських етапів творчо-інтелектуальних конкурсів – привітали почесні гості: міський голова Олександр Мамай, голова постійної комісії з питань освіти і культури, фізкультури, спорту та молодіжної політики Ліліана Бєлашова, начальник управління освіти Світлана Порохня та завідуюча методичним кабінетом Ірина Козлова.

У той час, коли старшокласники беруть участь в олімпіадах, учні початкових класів шкіл нашого міста виборюють першість у міських етапах конкурсів: Міжнародному конкурсі з української мови ім.Петра Яцика, Регіональному конкурсі "Відгук на сучасну дитячу прозу" та міському математичному конкурсі "Юний ерудит".
Міським конкурсам передують шкільні. Загалом у цьому навчальному році у них брало участь 187 учнів молодшого шкільного віку, переможцями стало 26. Найбільше призових місць завоювали учні 31 гімназії - 4.
Беручи участь у конкурсі з української мови, молодші школярі показували знання з рідної мови, особливо в умінні творчо викладати свої думки на папері. А скільки перечитали книжок, готуючись до конкурсу "Відгук на сучасну дитячу прозу", потім писали на них відгуки, створювали малюнки, зверталися до авторів творів та їх персонажів. Міський конкурс "Юний ерудит" зібрав не просто учнів, які люблять математику, а тих, хто вміє логічно мислити й шукати відповіді в самих завданнях. Під час свята юні переможці, разом із педагогами, які їх підготували, були нагороджені грамотами управління освіти, книгами та солодкими подарунками, а від громадського об’єднання «Наш дім – Полтава» - грошовими преміями.

Переглядів: 669 | Додав: Lenta | Рейтинг: 0.0/0