Головна » 2013 » Вересень » 23 » Олімпійський урок
Олімпійський урок
10 вересня 2013 року відбулася урочиста подія: для учнів 9-х класів був проведений Олімпійський урок. До цієї цікавої подорожі з історії Олімпійських ігор були запрошені батьки учениці 8-Б кл. Врублевської Анастасії: Врублевський Олег Іванович – майстер спорту України з веслування на каное, бронзовий призер чемпіонату світу 1994 р. Нідерланди (м.Гроненген), багаторазовий переможець та призер чемпіонату України і кубку України, срібний призер міжнародних змагань у м. Братислава, мати Врублевська Наталія Анатоліївна – майстер спорту СРСР зі спортивної гімнастики, бронзовий призер молодіжного чемпіонату Радянського Союзу м.Алма- Ата, переможниця першого кубка незалежної України (м.Тернопіль 1994р.), переможниця міжнародних турнірів зі спортивної гімнастики в Югославії та Чехословакії в 1989, 1990 роках. Гості довели учням, що спорт – це сила, грація, краса, наполегливість. Також дали пораду школярам: особисто щодня активно займатися спортом у своєму дворі, парку, спортивному клубі та школі. Прикладом стали виступи юної гімнастки Грицай Анастасії, учениці 6-Е кл. та шкільної команди черлідерів 8-Е кл.
В кінці заходу ведучі Чуб Анна та Остренко Ольга (учениці 9-Е кл.) зробили підсумок зустрічі: «Якщо навіть ви не досягнете вершин Олімпу, обов’язково отримаєте від такої рухової активності почуття радості й бадьорості. Вас відрізнятиме воля, чесність та порядність. Звичними стануть прагнення до справедливої гри у команді, повага до суперника та рішень арбітрів. Ви будете красивими, привабливими та здоровими. Все це вам допоможе у життєвому зростанні».
Педагог – організатор.

Переглядів: 329 | Додав: Lenta | Рейтинг: 0.0/0