Головна » 2012 » Січень » 28 » Порядок закінчення 2011-2012 н.р.
Порядок закінчення 2011-2012 н.р.

28 січня міністерством освіти видано лист, яким визначено особливості проведення державної підсумкової атестації учнів шкіл у 2011/2012 навчальному році. Листом міністерства визначено дати проведення та перелік предметів державної підсумкової атестації, а також інші особливості проведення ДПА в усіх ланках шкільної освіти.
Відповідно до листа, підсумкова атестація у початковій школі триватимез 11 до 20 травня, в основній з 15 до 30 травня, в старшій школі з 4 по 11 травня 2012 року.
В основній та старшій школі атестація розпочнеться з української мови, що є обов’язковим предметом ДПА для всіх учнів, а завдання традиційно буде оголошено у день проведення атестації по телебаченню та радіо.
Конкретні дати проведення атестації з інших предметів мають визначити навчальні заклади за погодженням з відповідними управліннями освіти.
Державна підсумкова атестація для випускників 11-х класів буде проведена з трьох предметів у письмовій формі. У 9-х класах атестація учнів відбудеться з п'яти предметів.
Атестація у 4-х, 9-х та 11-х класах буде проводиться за збірниками, затвердженими наказами Міністерства освіти.
Із змістом листа можна ознайомитись тут.

Переглядів: 384 | Додав: Lenta | Рейтинг: 5.0/1