Головна » 2012 » Серпень » 31 » З новим навчальним роком!
З новим навчальним роком!
Адміністрація гімназії щиро вітає всіх учителів, учнів, батьків із прекрасним вересневим святом першого дзвоника – Днем знань, який відкриває світ пізнання та сходження до одвічних джерел мудрості.
Першого вересня усі шляхи ведуть до школи – середньої, вищої, школи життя. Розпочинається навчальний рік і для першокласників, і для молоді, яка вже отримала довгожданий студентський квиток, і для педагогів та батьків. Сердечно бажаємо усім міцного здоров’я, віри в себе й натхнення! Будьте мудрими! Нехай у вас і ваших дітей в житті завжди буде місце для знання, добра, які завжди допомагають справлятися з новими викликами сучасного життя. Щоб засіяна невтомною працею освітянська нива урожаїла новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя було завжди святим і чистим на землі. Хай новий навчальний рік принесе гарний настрій у кожен освітній заклад, кожну родину та кожне серце!
Переглядів: 511 | Додав: Lenta | Рейтинг: 0.0/0