Головна » 2012 » Травень » 4 » Державне інспектування навчальних закладів (нове)
09:18
Державне інспектування навчальних закладів (нове)

3 травня 2012 року Кабінет Міністрів прийняв постанову №353 «Про затвердження Порядку державного інспектування навчальних закладів», розробником якої стало Міністерство освіти і науки, молоді та спорту.
Метою прийняття цього акта є удосконалення діяльності Державної інспекції навчальних закладів України та визначення чіткого механізму здійснення заходів державного контролю за діяльністю навчальних закладів усіх типів та рівнів акредитації незалежно від форми власності та підпорядкування.Порядком передбачено, що періодичність проведення планових перевірок визначається залежно від ступеня ризику від провадження господарської діяльності з надання освітніх послуг.
Встановлено строк проведення планової перевірки, який не може перевищувати 15 робочих днів, та позапланової – 10 робочих днів. Продовження строку здійснення позапланового заходу не допускається.
Визначено обов’язки та права членів комісії і керівника навчального закладу, який зокрема, має право не допускати комісію до здійснення перевірки, якщо:
– вона здійснюється з порушенням вимог щодо періодичності проведення заходів державного нагляду (контролю), передбачених законом;
– посадова особа органу державного інспектування не надала копії документів, передбачених Порядком, або якщо надані документи не відповідають вимогам Порядку.
Зміст даної Постанови можна побачити тут.

Переглядів: 347 | Додав: Lenta | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: